Almanya'ya İhracat: Lezzet ve Kaliteyi Dünyaya Taşıyan Bir Firma

Tuman Global Dış Ticaret

Gıda ve inşaat sektörleri, dünya genelinde ticaretin en önemli ve dinamik alanlarından birini oluşturur.
Türkiye gibi zengin tarım topraklarına ve gelişmiş inşaat endüstrisine sahip ülkeler, bu sektörlerdeki ihracat potansiyellerini en iyi şekilde değerlendiren aktörler arasında yer alır. Bu bağlamda, Almanya gibi ekonomik gücü yüksek ve nitelikli talebi olan ülkelere ihracat yapan firmalar büyük önem taşır.
Lezzet Dolu İhracat: Gıda Sektöründe Öncü Firma

Gıda İhracatı

Almanya, gıda konusunda titizlikle seçilmiş ürünlere olan talebi ile bilinir. Türkiye, zeytin, zeytinyağı, kuru ve yaş meyveler, kuzugöbeği mantarı, kuruyemiş çeşitleri ve bakliyat ürünleri gibi lezzetli ve besleyici gıda ürünlerinin üretiminde zengin bir kültüre sahiptir.

 Firmamız, Türk tarımının en iyi ürünlerini özenle seçip Almanya'ya ihraç ederek, gıda sektöründe yer edinmiştir.

Müşterilerimizin damak tadına uygun tazelik ve lezzet sunmak için, gıda ürünlerimizi titizlikle işleyerek ve paketleyerek taşırız. Almanya'nın en ünlü marketlerinden restoranlarına, gurme şeflerden yemek meraklılarına kadar, herkesin dikkatini çeken kaliteli ve lezzetli gıda ürünleri sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarız.

Dayanıklılık ve Estetik: İnşaat Sektöründe Güvenilir Firma

İnşaat Malzemeleri

Bu alanda aklınıza gelebilecek her türlü Yapı Malzemesini: İnşaat demiri, tuğla çeşitleri, YTONG gazbeton çeşitleri, çatı malzemeleri, profil demir çeşitleri, izolasyon malzemeleri, iç ve dış cephe kaplama malzemeleri, sizin için uygun fiyata temin eder, ister yurt içi, ister yurt dışı sizinle çalışabiliriz.

Aynı zamanda hırdavat malzemeleri ve sıhhi tesisat malzemeleri satışı da yaparak müşterilerimize inşaat yapı işlerinde ihtiyaç duydukları malzeme, araç ve gereçleri tedarik edebilecekleri tek adres olarak hizmet sunmaktayız.

İnşaat sürecinde ve tadilat işlemlerinde en önemli görevlerden birisi de planlı olarak yapı malzemeleri seçimini ve tedariğini sağlamaktır.
Yapı malzemeleri seçilirken gereksinimler doğru belirlenmeli, bu istikamette satın alma yapılmalıdır.

TUMAN GLOBAL’in tecrübeli kadrosu, bu süreçte de müşterilerine gerek sözlü gerekse yerinde tespitler yaparak bedava dağıttığı danışmanlık hizmeti vermektedir.