01.

TUMAN GLOBAL

Mimarlık Hizmetleri

Şirketimizin en büyük hedefi müşterilerine keyifli mekanlar yaratmaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim çalışma anlayışımızda en önem taşıyan konudur.

Kullanıcıyı mutlu eden, kullandıkça daha çok seveceği alanlar yaratmak en büyük idealimiz. Mekanları mimari, iç mimari veya ürün bazında ayırmıyor bir bütün olarak ele alıyoruz. Kişilerin tarzına göre projelendirme hizmeti sunmaktayız.

Fonksiyon bizler için en önemli unsur. İşlevsiz bir yaşam sahasının kişiyi mutsuz edeceğinin farkındayız, işimize bu bilinçle yaklaşıyoruz.

02.

Mimari Proje Hizmetlerimiz

Mimari Projeler

Tüm Mimari, Statik, Elektrik, ve Mekanik projelerini bünyemizde bulundurduğumuz yetkin çalışma arkadaşlarımız ile hazırlıyor ve çağa uygun yapılar ortaya koyuyoruz.

İç Mekan Tasarımı ve Uygulamaları

Firmamız yurt genelinde mağaza ağı kuran veya franchising sistemiyle çalışmakta olan markaların proje-konseptlerini projelendirme ve uygulama hizmetleri verir.

Taahhüt Hizmetleri

Mevcut projelendirilmiş projelerin uygulama hizmetlerini verir.
Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile en ideal malzemeyi en ideal ve fonksiyonel detay ile birleştirerek kullanıcı dostu mekanlar yaratır.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Doğru malzeme, doğru detay, optimum süre içerisindeki dengeyi kurmak ve projenin her adımının doğru ilerlemesini sağlamak amacıyla çalışmaktayız.

03.

Danışmanlık Hizmeti

Mimari Danışmanlık: Yeni bir yapı inşa etmeye veya mevcut bir binayı yenilemeye karar verdiğinizde, alanında uzman mimarlarımız size her aşamada destek olacaktır. Tasarım öncesi analizlerden başlayarak projenin sonuna kadar, sizinle birlikte çalışarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

İç Mimari Danışmanlık: Mekanların iç tasarımı, estetik ve fonksiyonelliğin mükemmel birleşimidir. İç mimari danışmanlık ile, mekanların atmosferini, kullanılabilirliği ve estetik detayları bir araya getirerek sıcak ve samimi bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlıyoruz.

Konsept Tasarım Danışmanlık: Projelerin temelleri, güçlü bir konsept tasarımıyla atılır. Ekip olarak, projenizin amacına ve hedef kitlenize uygun etkileyici bir konsept tasarımı oluşturarak projenize canlılık ve kimlik kazandırıyoruz.

3D Renderings – Görsel Tasarım Danışmanlık: Dijital teknolojiyi kullanarak gerçekçi 3D renderlarla projenizi hayata döktüğümüz bu hizmetimiz, projenizi daha başlangıç aşamasında somut bir şekilde görmenizi sağlar. Böylece değişiklikler yapabilir ve sonuçları önceden değerlendirebilirsiniz.

Mimari Tasarımlar

Konsept Tasarım: Hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Konsept tasarım hizmetimizle, size özel ve unutulmaz mekânlar yaratmak için başlangıç noktanız oluyoruz. Her projede, sizinle işbirliği yaparak, fikirlerinizi şekillendiriyoruz.

Mağaza Tasarım: Ticari mekânlarınızın etkileyici ve çağdaş bir görünüme sahip olmasını sağlamak için size özel mağaza tasarımları sunuyoruz. Müşteri deneyimini ve satışları artırmak için estetik ve işlevselliği birleştiriyoruz.

Showroom Tasarım: Ürünlerinizi sergilemek ve markanızı tanıtmak için özgün showroomlar tasarlıyoruz. Showroomlarımız, ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtan ve müşterilerinizi etkileyen mekânlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Cafe & Restoran Tasarım: Lezzetli yemekler ve sıcak bir atmosfer sunmanız için cafe ve restoranlarınızı tasarlıyoruz. Hem iç mekan hem de dış mekan tasarımında, işletmenizin kimliğini yansıtan detaylara özen gösteriyoruz.

Fuar Stand Tasarım: Fuarlarda sıradışı bir etki yaratmak için özgün fuar standları tasarlıyoruz. Markanızı en iyi şekilde temsil eden, çarpıcı ve dikkat çekici standlarla fuarda fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Endüstriyel Tesis Tasarım: Endüstriyel projeleriniz için özel tasarımlar yapıyoruz. Verimlilik, güvenlik ve işlevsellik önceliklerimiz arasında yer alırken, estetik açıdan da projelerinizin beklentilerinizi aşmasını sağlıyoruz.

Konut Tasarım: Yaşam alanlarınızı, kişisel zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlıyoruz. Estetik detayları göz ardı etmeyerek, fonksiyonelliği ön planda tutuyoruz ve evlerinizi özel kılıyoruz.

05.

Projelendirmeler

Uygulama ve Üretim Hizmetleri

Kontrolörlük
Uygulama Yönetimi
İnşaat, Mekanik ve Elektrik Uygulama
Mimari Uygulama Hizmeti
Anahtar Teslim Projeler
Mağaza Mobilya ve Ekipman üretimi