TUMAN GLOBAL YAPI MİMARLIK TAAHHÜT İÇ DIŞ VE TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

BİZİ TANIYIN

Yaratıcılığın Gücüyle İnşa Edilen Güvenilirlik ve Müşteri Memnuniyeti

Hakkımızda

TUMAN GLOBAL YAPI MİMARLIK TAAHHÜT İÇ DIŞ VE TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

Kaliteli İnşaat ve Mimarlık Hizmetleriyle Dünya Çapında Başarıya Yolculuk!.

2020 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan TUMAN GLOBAL, Gıda ve İnşaat sektörlerinde güçlü bir ihracat potansiyeline sahip olan dinamik bir şirkettir. Yurt dışına odaklanarak, bu iki sektörde hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye genelinde, mimarlık ve müteahhitlik alanlarında Alman titizliği ve güvenilirliği ile hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek, sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Başarımız, Türk yaratıcılığı ve esnekliğinin Alman disipliniyle birleştiği bir iş modeli üzerine kuruludur.

TUMAN GLOBAL olarak, Gıda sektöründe sağladığımız ihracat hizmetleriyle, kaliteli ve güvenilir gıda ürünlerini uluslararası pazarlara ulaştırıyoruz. Yılların deneyimi ve sektördeki güçlü bağlantılarımız sayesinde, en kaliteli ürünleri tedarik edip, müşterilerimize sunuyoruz. Gıda sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan çözümler sunarak, onların başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Aynı şekilde, İnşaat sektöründe de güvenilir bir marka olarak öne çıkıyoruz. Türkiye genelindeki mimarlık ve müteahhitlik projelerinde, Almanya’nın titizliği ve kalitesini benimsiyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için çalışırken, Alman disiplini ve prensiplerinden ilham alarak projelerimizi tamamlıyoruz. Hem ticari hem de konut projelerinde, yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.

TUMAN GLOBAL olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Takım ruhuyla çalışan deneyimli ve uzman bir ekibe sahibiz. Yenilikçi yaklaşımlarımız ve sektöre olan tutkumuzla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp, onlara özel çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve güvenilir hizmet anlayışımızla sektördeki lider konumumuzu sürdürüyoruz.

TUMAN GLOBAL olarak, Türk yaratıcılığı ile Alman disiplinini bir araya getirerek, müşterilerimize en iyi kalitede ürünler ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Güvenilirlik, kalite ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TUMAN GLOBAL olarak, sizlere daha fazla değer sunmak ve ortak başarılar elde etmek için buradayız. Birlikte, daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

DEĞERLERİMİZ

MİSYONUMUZ

Şirketimiz TUMAN GLOBAL Gıda ve İnşaat Malzemeleri Sektörlerinde uluslararası köprü fonksiyonu sağlamaktadır:

Yerli ve milli ürünlerimizi ağırlık olarak Avrupa Ülkelerine tanıtmak ve ticari ilişkilerimizi güçlendirmek adına faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’deki müşterilerimizin güvenli bir şekilde bizimle çalışarak ürünlerini Avrupa’daki müşterilerimize sunabilmesi bizim için önem taşır.

VİZYONUMUZ

TUMAN GLOBAL Şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetler güçlü ve dinamik şekilde, piyasada rekabeti arttırmaktır.

Müşterilerimize vereceğimiz güven ve samimiyet sayesinde ülkemiz genelinde bir marka haline gelmektir.

TUMAN GLOBAL YAPI MİMARLIK TAAHHÜT İÇ DIŞ VE TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

Kurucular

Kurucu - Elektrik Teknikeri

TARIK ÖVÜÇ

20.01.1981 Hamburg/ALMANYA doğumluyum.

Elektrik teknisyeni eğitimi aldıktan sonra 2010 yılında teknikerliğe hak kazandım.

2013 senesinde Türkiye’de Güre Vinç şirketimi kurdum ve halen başarılı ve istikrarlı bir şekilde Balıkesir Edremit’de faaliyet göstermekteyiz.

2020 senesinde TUMAN GLOBAL şirketimizi kurmaya karar aldık.

Kurucu - Mimar

FUNDA ÖVÜÇ

12.07.1987 Offenbach/ALMANYA doğumluyum. Eğitim hayatımı Almanya’da geçirmiş olmak benim hayat felsefeme disiplinli çalışmayı beraberinde getirdi.

Abitur yaptıktan sonra TU Darmstadt’a 2009’da Mimarlık bölümünü tercih ederek 2013 yılında Hochschule Darmstadt’dan mezun oldum. 

2017-2019 senesinde Edremit Belediyesinde İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜNDE VE FEN İŞLERİ KENTSEL TASARIM BİRİMİNDE Mimar olarak görev aldım.

2020 senesinde TUMAN GLOBAL şirketimizi kurmaya karar aldık